LABRO TRANSFORMATION HUB

ДЛЯ БІЗНЕСУ НА БУДЬ-ЯКІЙ СТАДІЇ РОЗВИТКУ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Основний принцип LABRO — комплексний підхід до поліпшення бізнес-процесів компанії-клієнта будь-якої галузі та розміру. Кожне рішення, ініційоване нами, посідає своє місце в проєкті з трансформації та логічно пов’язане з іншими. Набір продуктів і робіт залежить від рівня зрілості компанії.

Ми наполягаємо на тому, що закладати основи процесного керування слід якомога раніше, використовуючи інструменти, які співвідносяться з рівнем розвитку бізнесу.

Етап No 1.  Діагностика бізнес-процесів.

Кожен проєкт ми починаємо з повної діагностики бізнес-процесів.

Наше завдання на цьому етапі:

  • вивчити логіку та принципи побудови бізнесу замовника;
  • виявити проблемні процеси, які потребують зміни;
  • запропонувати план щодо поліпшення бізнес-процесів.

Строк реалізації: від 2 тижнів до 3 місяців.

Етап No 2. Систематизація і трансформація бізнес-процесів.

Робота може бути побудована на рівні систематизації процесу як є або глибинного переосмислення його логіки та створення процесу з нуля. Систематизація і трансформація бізнес-процесів робить компанію збалансованою та фокусує увагу на тих процесах, які додають їй цінності. Тому після діагностики ми переходимо безпосередньо до зміни бізнес-процесів. Наша команда починає з того процесу, який за результатами аналізу потребує опрацювання в першу чергу, і рухається від найбільш до найменш критичного. Ми попроцесно імплементуємо їх у життя компанії-клієнта, зачіпаючи всі проблемні аспекти.

Одночасно в роботі можуть перебувати до 4-х процесів.

Строк роботи: від 1 до 3 місяців.

Етап No 3. Діджиталізація процесів.

У разі якщо процеси вимагають поліпшень через автоматизацію або роботизацію, ми формуємо бізнес-вимоги до IT-систем і передаємо їх розробникам. Після створення необхідного інструменту ми тестуємо його на відповідність поліпшенням і супроводжуємо імплементацію в щоденну діяльність компанії-клієнта.

Етап No 4. Створення цифрової моделі.

Після досягнення бізнесом високого рівня процесної зрілості, опрацювання всіх процесів, формування їх схем і аналітики ми можемо розробити цифрову модель компанії. Це дозволить діагностувати навантаження на бізнес-процеси в онлайн-режимі, виявляти слабкі місця, запускати цикли поліпшень і оперативно реагувати на збої в роботі.

Етап No 5. Процесний офіс на аутсорсі.

Для компаній, які перейшли на процесне керування та хочуть постійно вдосконалювати свої процеси, ми готові надавати підтримку з ініціалізацією та супроводом поліпшень процесів на аутсорсі.

Основне завдання такого процесного офісу — зберігати гнучкість і адаптивність бізнесу до зовнішніх змін. Це стає можливим завдяки постійному моніторингу та запуску циклів поліпшень там, де це необхідно. При цьому замовнику не потрібно обтяжувати себе розвитком цих напрямів усередині компанії, а можна довірити вдосконалення процесів професіоналам.

Вибір необхідних для трансформації продуктів безпосередньо залежить від рівня зрілості бізнесу. Так, наприклад, у невеликій компанії-новачку ми можемо виступити в ролі ментора для власника, щоб допомогти йому закласти основи процесного керування на старті розвитку. А великим замовникам ми можемо запропонувати комплексний підхід до впровадження процесного керування із супроводом на кожному етапі його імплементації.

ПРОДУКТИ

Для кого

Разработка цифровых регламентов

Результат

Тип/Размер бизнеса

Увеличение операций, количества персонала, направлений деятельности или рынков сбыта зачастую приводит к потере управляемости бизнесом. Чтобы сделать работу более прогнозируемой, а также упростить контроль над нею, мы предлагаем использовать разработанные нами цифровые регламенты. Их главное удобство – возможность получать всю необходимую для работы информацию прямо с экрана смартфона.

+1982,38745673 %

Для кого

Тип/Размер бизнеса

Разработка цифровых регламентов

Увеличение операций, количества персонала, направлений деятельности или рынков сбыта зачастую приводит к потере управляемости бизнесом. Чтобы сделать работу более прогнозируемой, а также упростить контроль над нею, мы предлагаем использовать разработанные нами цифровые регламенты. Их главное удобство – возможность получать всю необходимую для работы информацию прямо с экрана смартфона.

Результат

+1982,38745673 %

Для кого

Тип/Размер бизнеса

Разработка Dashboard и процессной аналитики

При переходе на процессное управление важно не просто составить схемы процессов и разработать карту трансформации, но и контролировать этапы их реализации. Процессная аналитика позволяет отслеживать, как все элементы процессов отработали вместе, насколько эффективной была эта работа и какие затраты (деньги, время, качество) она потребовала.

Мониторинг процессной аналитики поможет сбалансированность бизнес-процессы (процессную целостность) и укажет, какие циклы трансформации нужно запустить во время сильных колебаний. Кроме того, он позволит вовремя провести изменения, если того потребуют условия рынка.

Результат

+1982,38745673 %

Для кого

Тип/Размер бизнеса

Разработка цифровой модели компании

Компаниям, которые уже достигли достаточного уровня зрелости и начали переходить на процессное управление, мы предлагаем продукт по разработке цифровой модели компании. Этот инструмент позволяет отслеживать онлайн-нагрузку на бизнес-процессы, а также движение объектов (информации, клиентов и тд.) внутри каждого из них.

Результат

+1982,38745673 %

Для кого

Тип/Размер бизнеса

Трансформация бизнес-процессов

Компаниям, переходящим на новый этап, или тем, кто чувствует, что производительность процессов находится на низком уровне, требуется перестройка бизнес-процессов

Результат

+1982,38745673 %

Для кого

Тип/Размер бизнеса

Workflow-автоматизация/Автоматизация рабочего процесса

Автоматизация рабочего процесса позволяет координировать бизнес-процессы с полной прозрачностью каждого этапа. В основу workflow-автоматизации положена схема процесса, смоделированная в соответствующей нотации. Вся работа построена по принципу конвейера, где пользователь открывает задачу, а система подтягивает все необходимые для её решения данные. После внесение необходимых параметров система сама передаёт задачу следующему в схеме работнику. Таким образом, значительно повышается эффективность, скорость и прозрачность работы внутри компании.

Результат

+1982,38745673 %

ЦІКАВИТЬ ОДИН З ПРОДУКТІВ

НАПИШІТЬ НАМ

Business Consultation

We provide varied kinds of business consultations on different questions.

Investment

Our services have the power to enhance transparency, maximize liquidity and mitigate risks

Anti-Crisis

This service includes your business analysis, and financial planning.

Marketing Research

This service includes marketing research, analysis and creating marketing plan.

Startups

We provide startuppers with all needed assistance in financial, legal and other issues.

Legal Consultation

If you have questions or any issues regarding business law this option is for you.

OUR PRICE PLANS

FREE BASIC

$0per month
1 business consultation
general business plan
books recommendations
free video lecture record

BASIC

$5per month
3 business consultations
basic business plan
access to the library
3 video lecture records

STANDART

$20per month
5 business consultations
standard business plan
access to the library
5 video lecture records

PREMIUM

$50per month
10 business consultations
individual business plan
access to the library
access to the Youtube videos