ПРО КОМПАНІЮ

LABRO TRANSFORMATION HUB

НАША ІСТОРІЯ

Процесний центр LABRO — це серце і мозок трансформації вашого бізнесу. Він народився із симбіозу двох однодумців — Ірини Латанської та Сергія Бровченка, які зібрали навколо себе команду топових аналітиків, що фанатично ставляться до своєї роботи.

Сьогодні ми допомагаємо компаніям по всьому світу налагодити внутрішні бізнес-процеси за допомогою інструментів процесного керування. Ми налаштовуємо зрозумілі зв’язки між відділами, залучаємо персонал до змін і розгортаємо системи показників так, щоб поєднати довгострокові стратегії та повсякденну роботу фахівців на будь-якому рівні.

За 7 років ми виробили власні методики та заручилися підтримкою світових лідерів у розробленні BPMS-систем. При цьому ми постійно в пошуку нових інструментів і підходів, які дозволяють підібрати максимально робочий і найменш витратний шлях до успіху кожного клієнта.

Процесний центр LABRO — це не просто схеми та формули. Це серце і мозок трансформації бізнесу, де ваш результат ми сприймаємо як свій власний!

НАША МІСІЯ

Наша місія — допомагати бізнесу виходити на якісно новий рівень, ставати більш системним і ефективним через упровадження інструментів процесного керування.

Ми хочемо, щоб консалтинг і аналітика вийшли за межі шаблонних схем і стали реальною допомогою компаніям, які жадають змін. Ми виступаємо за комплексний підхід до бізнес-трансформацій від ідеї до довгострокового поліпшення та супроводу вже налаштованих процесів. І віримо, що наш приклад надихне інших іти тим самим шляхом, імплементувати власні рішення та відповідати за результат клієнта!

НАША ВІЗІЯ

Не випадково наша справа називається Transformation Hub. Ми прагнемо стати серцем, центром трансформації бізнесу, зібравши навколо себе перевірених, жваво мислячих і досвідчених фахівців і партнерів для розв’язання проблем будь-якого рівня складності.

Виходячи зі свого досвіду, ми бачимо, що якісно поліпшити роботу бізнесу можна тільки комплексно та різнобічно. Наша мета — об’єднати ринок бізнес-консалтингу та ІТ-інфраструктури, щоб кожне завдання знаходило своє оптимальне та індивідуальне рішення!

ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

Головна цінність нашої компанії — результат клієнта. У кожному випадку ми сприймаємо його як свій власний, тому завжди прагнемо зробити максимум можливого.

Ми цінуємо відкритість як щодо клієнта, так і щодо нас самих. Ми не боїмося почути правдивий відгук про свою роботу і, навзаєм, не наполягаємо на тому, що насправді не потрібно для вашої трансформації. Ми впевнені у своїх рішеннях і готові відповідати за них!

ПРОДУКТИ

Познайомтеся з продуктами LABRO, розрахованими на будь-який рівень зрілості та величину бізнесу

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Команда LABRO складається виключно з досвідчених аналітиків з успішними кейсами та задоволених клієнтів.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми не прихильники шаблонних рішень, у які потрібно вбудувати компанію-клієнта. Ми за індивідуальні трансформації кожного бізнесу, що гармонійно та швидко впроваджуються в робочий процес.

ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ

Наші фахівці знають, як відбуватиметься ваша трансформація, адже вони вже не раз перетворювали хаос на прозорий бізнес із тенденцією постійного зростання.

РОБОТА ВСЕРЕДИНІ КОМАНДИ КЛІЄНТА

Ми проводимо багато часу разом з командою компанії-клієнта. Це дозволяє нам точніше зрозуміти завдання, які мають бути реалізовані, а ваш персонал може швидше адаптуватися до нових систематизованих бізнес-процесів.

СИСТЕМНІСТЬ

Кожне рішення, ініційоване нами, посідає своє місце в проєкті з трансформації та логічно пов’язане з іншими. Набір продуктів і робіт залежить від рівня зрілості компанії.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТ

Ми не просто даємо проривну ідею. Ми реалізуємо її до того результату, який виведе ваш бізнес на новий рівень розвитку!